Hotel

98,75% klientów poleca hotel Dog Station

Hotel

Hotel dla psa

Zapewnij swojemu psu prawdziwe wakacje

Hotel Dog Station został w każdym calu przygotowany tak, żeby Państwa pies czuł się jak na świetnych wakacjach. Długo szukaliśmy lokalizacji, która spełniłaby nasze oczekiwania – blisko centrum Warszawy ale w cichej, spokojnej i pełnej zielonych terenów do spacerów lokalizacji, obiektu w którym moglibyśmy przygotować duże wygodne pokoje, ale też zapewnić wewnętrzny plac zabaw, gdzie psy mogłyby się bawić w chłodniejsze dni. Z pomocą przyszła ikona naszej polskiej motoryzacji FSO. Blisko serca Warszawy, przygotowaliśmy hotel, w którym nasze psy, i psy naszych przyjaciół oraz klientów wprost kochają przebywać.

W ciągu dnia, psy pozostające pod opieką Dog Station mają zapewnioną naszą uwagę, ćwiczenia, spacery i zabawę. Intensywność aktywności, jak i społecznych kontaktów z innymi psami, dobieramy zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego z gości. W nocy zaś wypoczywają w dużych wygodnych pokojach dopasowanych wielkością do potrzeb psa. Najmniejsze pokoje mają 3,5 m2, zaś największe prawie 7m2.

Każdy pies zapewnione ma karmienie wg zaleceń właściciela, podstawową pielęgnację, czyli czesanie i podawanie leków, jeśli jest taka potrzeba. Dodatkowe zabiegi, jak kąpiel czy strzyżenie, są możliwe po wcześniejszym ustaleniu.

Psiaki są pod całodobową opieką, a w razie potrzeby nad ich zdrowiem czuwa pobliska całodobowa klinika weterynaryjna.

Cennik

Hotel

135 zł
za dobę w dni powszednie
 • 90 złdrugi pies w tym samym pokoju
 • 150 złza dobę w dni świąteczne oraz weekendy (dotyczy nocy z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek), długie weekendy, wakacje, ferie mazowieckie
 • 35 zł/dzieńopieka/spacery indywidualne(dopłata obowiązkowa w przypadków psów, które nie mogą wychodzić na socjalizację/spacer z innymi psami)

Dog Station od kuchni

Pokoje hotelu dla psów

Hotel Dog Station dysponuje dużymi przestronnymi pokojami, które dopasowujemy do wielkości psa w taki sposób aby pies miał dużo miejsca na pokojowe spacery i zabawy. W każdym pokoju znajduje się duże, wygodne legowisko i zabawki, które uprzyjemnią czas podczas pobytu psa w pokoju.

Bazując na naszych doświadczeniach i obserwacjach hoteli dla psów w USA, w każdym pokoju znajdują się szklane drzwi z widokiem na wewnętrzny plac zabaw. Dzięki temu każdy pies w hotelu widzi co się dzieje w jego otoczeniu i nie ma powodów do niepokoju. Jednak, tak jak na prawdziwych wakacjach pokój stanowi wyłącznie miejsce do wygodnego odpoczynku i spania. Większość dnia psy spędzają na wewnętrznym placu zabaw, zewnętrznym wybiegu lub długich spacerach.

Plac zabaw dla psów

Wewnętrzny plac zabaw jest naszym powodem do dumy. Zależało nam aby hotel wyposażony był w duży wewnętrzny wybieg, na którym psy będą mogły bawić się całymi dniami zwłaszcza w okresie jesień – zima, kiedy pogoda nie sprzyja do całodziennych spacerów. Udało się nam zaadoptować ponad 600 m2, na których rozstawione są różnego rodzaju przeszkody, wyspy ze sztuczną trawą, tunele, zabawki i wygodne poduchy. Każdy pies pod opieką doświadczonego trenera i opiekuna znajdzie coś dla siebie oraz w formie zabawy przejdzie mini szkolenie z pokonywania przeszkód, aportowania i innych przydatnych psich umiejętności.

Wybieg zewnętrzny dla psów

Centrum Dog Station dysponuje również, dużym zewnętrznym ogrodzonym wybiegiem, na którym pod okiem trenera psy bawią się i socjalizują. Zapraszamy w odwiedziny , podczas których Państwa psi przyjaciel będzie mógł się wyhasać do woli na naszym wybiegu w towarzystwie innych psów, a my z Państwem wypijemy smaczną kawę i o wszystkim opowiemy.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z nami i sprawdzenie czy w wybranym przez Państwa terminie mamy wolny pokój.

Po potwierdzeniu z naszej strony, że mamy w danym terminie wolny, wybrany przez Państwa pokój mogą Państwo dokonać wstępnej rezerwacji.


Jeżeli dokonują Państwo rezerwacji czekamy do 5 dni na potwierdzenie rezerwacji, czyli na wpłatę zaliczki.

Po dokonaniu wstępnej rezerwacji czekamy 5 dni na potwierdzenie rezerwacji, czyli wplatę zaliczki w wysokości 50% całkowitych kosztów pobytu psa.

 • wpłaty można dokonać na nasze konto lub osobiście gotówką w hotelu
 • Jeżeli wpłata nie zostanie dokonana rezerwacja wygasa po 5 dniach. W tym czasie prosimy także o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dole tej strony
 • zaliczka podlega zwrotowi w całości jeżeli rezerwacja zostanie anulowana co najmniej 14 dni przed datą przyjazdu psa
 • zaliczka podlega zwrotowi w wysokości 50% jeżeli rezygnacja nastąpi na mniej niż 14 ale nie więcej niż 7 dni przed przyjazdem psa
 • zaliczka nie podlega zwrotowi jeżeli rezygnacja nastąpi na mniej niż 7 dni przed przyjazdem psa
 • obrożę (taką, której nie żal pobrudzić)
 • jedzenie (w ilości odpowiedniej do długości pobytu)
 • leki (jeżeli potrzebne)
 • proszę zabrać także do wglądu książeczkę zdrowia psa z potwierdzeniem aktualnych szczepień (wymagamy aktualnej szczepionki przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym / DHPPI oraz szczepionki Nobivac KC / w postaci kropli do nosa przeciwko kaszlowi kenelowemu)
 • pies powinien być wolny od pasożytów oraz zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom.

Nie zachęcamy do przynoszenia misek, zabawek, ani dużych posłań psów. Zabawka łatwo może się zniszczyć lub zagubić wśród innych zabawek w naszej strefie zabaw. Można zabrać ulubiony kocyk lub posłanie, które łatwo jest wyprać. Zapewniamy komfortowe posłania i kocyki bez dodatkowej opłaty. Na specjalne życzenie i za dodatkową opłatą, psiak otrzyma od nas naturalne, zdrowe gryzaki w trakcie odpoczynku w jego osobistej strefie.

 

Inne specjalne życzenia omówmy w trakcie przedhotelowej wizyty – z reguły podawanie leków, specjalnych przysmaków czy bardziej wymagająca opieka nad starszym psem, nie wiążą się z dodatkowymi kosztami.

Zarezerwuj hotel już teraz

Wypełnij zgłoszenie.Oddzwonimy i o wszystkim opowiemy

Kontakt

Zadzwoń lub napisz:

kontakt@dogstation.pl

+48 22 463 96 30

Lokalizacja i godziny otwarcia

Jesteśmy na terenie FSO

ul. Jagiellońska 88, Warszawa – wjazd przez bramę FSO od ul. Kotsisa (skręt z ul. Jagiellońskiej)

Opieka 24 h. Otwarte od godz.
8.00 do 20.00 – 7 dni w tyg.

Numer konta Dog Station:

58 1140 2004 0000 3602 7738 3329

mBank