TWÓJ PRZYJACIEL TEŻ MOŻE MIEĆ DOBRE MANIERY

Socjalizacja

Oferta socjalizacji dla Twojego psa

Klienci Dog Station otrzymują możliwość nielimitowanego, dożywotniego uczestnictwa w sesjach socjalizacyjnych, które prowadzimy w niedzielne przedpołudnia.

 

Spotkania socjalizacyjne przeznaczone są dla wszystkich chętnych!Zapraszamy psy małe i duże, oazy spokoju i nerwusy – dla każdego znajdzie się miejsce. Jeśli Twój pies nie ma problemów przebywając z innymi psami – doskonale! – będzie mógł utrwalać te umiejętności i pomoże innym czworonożnym koleżankom i kolegom w pokonywaniu ich trudności. Jeżeli natomiast spotkania z innymi psami stanowią problem - pies jest lękliwy lub nerwowy – tutaj nabierze nowych umiejętności społecznych i z czasem będzie czuł się zdecydowanie pewniej. Dzięki temu Wasze codzienne życie stanie się łatwiejsze! Na udziale w spotkaniach korzystają zrówno psy jak i ludzie. Właściciele uczą się psiego języka i obserwują poczynania swojego pupila w grupie, a psy poznają i utrwalają zasady przebywania z ludźmi i innymi psami w spokojny i zrównoważony sposób.

 

Czym spotkania socjalizacyjne różnią się od wizyty w psim parku czy na łące? Nasze spotkania mają swój cel i określoną strukturę. Nie są jedynie spotkaniem w rodzaju „spuszczamy pieski, niech się wybiegają“. Każdy w ich trakcie może czegoś się nauczyć. Głównymi aktorami i nauczycielami są psy, jednak instruktor pełni nadzór nad grupą i dba o to, by wszyscy czuli się w niej dobrze i bezpiecznie.

 

Jaki jest koszt? Koszt uczestnictwa w całym cyklu (8 spotkań) to 150 zł płatne z góry. Z opłaty zwolnieni są klienci Dog Station, jak i każdy pies, po zrealizowaniu dwóch cykli.

 

Jak się przygotować? Należy zabrać ze sobą psa oraz dobry humor :) Powinniście być wyposażeni w zwykłą obrożę oraz smycz. Na teren socjalizacji nie wnosimy jedzenia ani zabawek. W zależności od liczby chętnych na dane spotkanie, możliwy będzie udział więcej niż jednej osoby z jednym psem – ostatecznie decyduje o tym instruktor.

 

Zapisy telefonicznie, pod numerem telefonu +48 22 463 96 30

Rezerwuj

Wypełnij zgłoszenie.Oddzwonimy i o wszystkim opowiemy

Kontakt

Zadzwoń lub napisz:

kontakt@dogstation.pl

+48 22 463 96 30

Lokalizacja i godziny otwarcia

Jesteśmy na byłym terenie FSO

ul. Jagiellońska 88, Warszawa – wjazd przez bramę FSO od ul. Kotsisa (skręt z ul. Jagiellońskiej)

Opieka 24 h. Otwarte od godz.
7.00 do 21.00 – 7 dni w tyg. W szczególnych przypadkach przyjmujemy Klientów 24 h.

Numer konta Dog Station:

58 1140 2004 0000 3602 7738 3329

mBank