TWÓJ PRZYJACIEL TEŻ MOŻE MIEĆ DOBRE MANIERY

Hotel

Zapewnij swojemu psu prawdziwe wakacje

Hotel Dog Station został w każdym calu przygotowany tak, żeby Państwa pies czuł się jak na świetnych wakacjach. Długo szukaliśmy lokalizacji, która spełniłaby nasze oczekiwania – blisko centrum Warszawy ale w cichej, spokojnej i pełnej zielonych terenów do spacerów lokalizacji, obiektu w którym moglibyśmy przygotować duże wygodne pokoje, ale też zapewnić wewnętrzny plac zabaw, gdzie psy mogłyby się bawić w chłodniejsze dni. Z pomocą przyszła ikona naszej polskiej motoryzacji FSO. Blisko serca Warszawy, przygotowaliśmy hotel, w którym nasze psy, i psy naszych przyjaciół oraz klientów wprost kochają przebywać.

W ciągu dnia, psy pozostające pod opieką Dog Station mają zapewnioną naszą uwagę, ćwiczenia, spacery i zabawę. Intensywność aktywności, jak i społecznych kontaktów z innymi psami, dobieramy zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego z gości. W nocy zaś wypoczywają w dużych wygodnych pokojach dopasowanych wielkością do potrzeb psa. Najmniejsze pokoje mają 3,5 m2, zaś największe prawie 7m2.

Każdy pies zapewnione ma karmienie wg zaleceń właściciela, podstawową pielęgnację, czyli czesanie i podawanie leków, jeśli jest taka potrzeba. Dodatkowe zabiegi, jak kąpiel czy strzyżenie, są możliwe po wcześniejszym ustaleniu.

Psiaki są pod całodobową opieką, a w razie potrzeby nad ich zdrowiem czuwa pobliska całodobowa klinika weterynaryjna.

Częste pytania

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z nami i sprawdzenie czy w wybranym przez Państwa terminie mamy wolny pokój.

Po potwierdzeniu z naszej strony, że mamy w danym terminie wolny, wybrany przez Państwa pokój mogą Państwo dokonać wstępnej rezerwacji.

Jeżeli dokonują Państwo rezerwacji czekamy do 5 dni na potwierdzenie rezerwacji, czyli na wpłatę zaliczki.

Po dokonaniu wstępnej rezerwacji czekamy 5 dni na potwierdzenie rezerwacji, czyli wplatę zaliczki w wysokości 50% całkowitych kosztów pobytu psa.

 • wpłaty można dokonać na nasze konto lub osobiście gotówką w hotelu
 • Jeżeli wpłata nie zostanie dokonana rezerwacja wygasa po 5 dniach. W tym czasie prosimy także o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dole tej strony
 • zaliczka podlega zwrotowi w całości jeżeli rezerwacja zostanie anulowana co najmniej 14 dni przed datą przyjazdu psa
 • zaliczka podlega zwrotowi w wysokości 50% jeżeli rezygnacja nastąpi na mniej niż 14 ale nie więcej niż 7 dni przed przyjazdem psa
 • zaliczka nie podlega zwrotowi jeżeli rezygnacja nastąpi na mniej niż 7 dni przed przyjazdem psa
 • obrożę (taką, której nie żal pobrudzić)
 • jedzenie (w ilości odpowiedniej do długości pobytu)
 • leki (jeżeli potrzebne)
 • jeżeli pies jest agresywny prosimy o przywiezienie także kagańca
 • proszę zabrać także do wglądu książeczkę zdrowia psa z potwierdzeniem aktualnych szczepień
 • pies powinien być wolny od pasożytów oraz zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom.

Nie zachęcamy do przynoszenia zabawek ani dużych posłań psów. Zabawka łatwo może się zniszczyć lub zagubić wśród innych zabawek w naszej strefie zabaw. Można zabrać ulubiony kocyk lub posłanie, które łatwo jest wyczyścić. Zapewniamy komfortowe posłania i kocyki bez dodatkowej opłaty. Na specjalne życzenie i za dodatkową opłatą, psiak otrzyma od nas naturalne, zdrowe gryzaki w trakcie odpoczynku w jego osobistej strefie.

 

Inne specjalne życzenia omówmy w trakcie przedhotelowej wizyty – z reguły podawanie leków, specjalnych przysmaków czy bardziej wymagająca opieka nad starszym psem, nie wiążą się z dodatkowymi kosztami.

Szczegóły

Hotel Dog Station dysponuje dużymi przestronnymi pokojami, które dopasowujemy do wielkości psa w taki sposób aby pies miał dużo miejsca na pokojowe spacery i zabawy. W każdym pokoju znajduje się duże, wygodne legowisko i zabawki, które uprzyjemnią czas podczas pobytu psa w pokoju.

Bazując na naszych doświadczeniach i obserwacjach hoteli dla psów w USA, w każdym pokoju znajdują się szklane drzwi z widokiem na wewnętrzny plac zabaw. Dzięki temu każdy pies w hotelu widzi co się dzieje w jego otoczeniu i nie ma powodów do niepokoju. Jednak, tak jak na prawdziwych wakacjach pokój stanowi wyłącznie miejsce do wygodnego odpoczynku i spania. Większość dnia psy spędzają na wewnętrznym placu zabaw, zewnętrznym wybiegu lub długich spacerach.

Wewnętrzny plac zabaw jest naszym powodem do dumy. Zależało nam aby hotel wyposażony był w duży wewnętrzny wybieg, na którym psy będą mogły bawić się całymi dniami zwłaszcza w okresie jesień – zima, kiedy pogoda nie sprzyja do całodziennych spacerów. Udało się nam zaadoptować ponad 600 m2, na których rozstawione są różnego rodzaju przeszkody, wyspy ze sztuczną trawą, tunele, zabawki i wygodne poduchy. Każdy pies pod opieką doświadczonego trenera i opiekuna znajdzie coś dla siebie oraz w formie zabawy przejdzie mini szkolenie z pokonywania przeszkód, aportowania i innych przydatnych psich umiejętności.

Centrum Dog Station dysponuje również, dużym zewnętrznym ogrodzonym wybiegiem, na którym pod okiem trenera psy bawią się i socjalizują. Zapraszamy w odwiedziny , podczas których Państwa psi przyjaciel będzie mógł się wyhasać do woli na naszym wybiegu w towarzystwie innych psów, a my z Państwem wypijemy smaczną kawę i o wszystkim opowiemy.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij zgłoszenie.Oddzwonimy i o wszystkim opowiemy

Kontakt

Zadzwoń lub napisz:

kontakt@dogstation.pl

+48 22 463 96 30

Lokalizacja i godziny otwarcia

Jesteśmy na terenie FSO

ul. Jagiellońska 88, Warszawa – wjazd przez bramę FSO od ul. Kotsisa (skręt z ul. Jagiellońskiej)

Opieka 24 h. Otwarte od godz.
8.00 do 20.00 – 7 dni w tyg.

Numer konta Dog Station:

58 1140 2004 0000 3602 7738 3329

mBank